Filtr powietrza Vestfrost
1 min read

Filtr powietrza Vestfrost

Oczyszczacze powietrza stopniowo stają się modelem urządzenia mieszkań. Prosty dostęp do sprawdzonych źródeł danych sprawił, iż część ludzi jest odpowiednio zapoznana z przykrą prawdą polskich norm klasy powietrza i z wpływem smogu na system. Niebezpieczne treści znajdujące się w powietrzu, jakie wdychamy, dochodzą do własnego systemu oraz niszczą go. Z tego względu powinniśmy robić wszystko, co dopuszczalne, aby powietrze we własnym środowisku było świeże. Do tego należałoby mieć filtr powietrza Vestfrost.

Technika filtrująca powietrze, więc domowy filtr powietrza Vestfrost

Pragnąc chociaż w swym domu mieć dobre powietrze, potrzebujemy zaopatrzyć się w odpowiedni oczyszczacz powietrza do domu. Filtry powietrza do domu są w stanie usunąć około 100% zabrudzeń unoszących się w powietrzu, jakim oddychamy. Na rynku odnajdziemy przeróżne typy filtrów, w tymże: filtry węglowe, filtry HEPA, filtry hydrologiczne, elektrostatyczne i fotokatalityczne. Dobierając filtr powietrza do domu należy wziąć pod uwagę jego głośność funkcjonowania, styl funkcjonowania, wydatki obsługi, skuteczność, możliwość zakupienia części wymiennych, możliwość obsługi lub specjalne funkcje filtra.

Czy im większa jakość, tymże lepszy filtr?

Wydawałoby się, iż najlepszym doborem będzie zakup oczyszczacza powietrza zaopatrzonego w filtr jakości H14 czy większej, podczas kiedy duża większość narzędzi dostępnych na rynku ma filtry H13 czy E12. Czemu tak jest? Filtr H14 to wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza, jaki zajmuje części wielkości 0,15 – 0,3 μm z efektywnością osiągającą 99,995%.